11.11.2018. / Вести
Представници листе Савез за Србију – Савез за Драгачево – Милан Радичевић предали су данас потписе за излазак на локалне изборе у Лучанима.
Носилац листе Милан Радичевић истакао је да су предали дупло више потписа него што је било потребно и да имају пуну листу од 35 кандидата за одборнике.
“Ово је листа младих људи, али и листа искусних опозиционих одборника. Сада смо далеко јачи јер наступамо сви заједно, сви као тим”, рекао је Радичевић.
Председник Двери Бошко Обрадовић истакао је да су симболично за стогодишњицу велике победе у Првом светском рату подношење листе прославили са трубачима.
“Зашто сам ја овде? Да бих подржао овај тим људи на челу са једним младим и образованим Драгачевцем. Неће вам ваљда Вучић и Кркобабић бити председници општине? За разлику од других којима су њихови председници носиоци листе, Савез за Србију је лидере повукао у позадину. Ми сматрамо да Драгачевом треба да управља Драгачевац, а не неко са стране”, рекао је Обрадовић.
Председник општине Чајетина Милан Стаматовић рекао је да је Савез за Србију тим људи који ће сигурно донети позитивне промене и да је у Лучанима прва прилика да то ураде.
“Желимо да промовишемо људе из Драгачева, а не из Београда или Панчева. Потиснули смо идеолошке разлике и све подредили овим људима овде и општем интересу”, рекао је он.
(Извор: Савез за Србију)