lat

Прикупљање потписа подршке листи Уједињени за победу Србије се наставља, придружи се и ти!


ПОДЕЛИТЕ:

Прикупљање потписа подршке листи Уједињени за победу Србије наставља се и данас на пунктовима широм Србије.

Број слика: 3

ГАЛЕРИЈА СЛИКА

ГРАД БЕОГРАД

Вождовац, просторије ССП, Kумодрашка 53, 12 - 20ч

Вождовац, просторије ДС, Kумодрашка 5, 12 - 20ч

Земун, просторије ДС, Светосавска 10, 9 - 20ч

Земун, просторије ССП, Банијска 30, 11 - 20ч

Земун, просторије НС, Kараматина 26, 10 - 16ч

Гроцка, просторије ССП, Kраља Петра И 11/19, 17.30 - 20.30ч

Гроцка, просторије НС, Драгољуба Стојановића 12б Kалуђерица, 17 - 20ч

Звездара, просторије ССП, Булевар краља Александра 238, 17.30 - 20.30ч

Звездара, просторије НС, Драгољуба Стојановића 12б Kалуђерица, 17 - 20ч

Звездара, просторије ССП, Булевар краља Александра 136, 17.30 - 20.30ч

Звездара, просторије ДС, Булевар краља Александра 298, 17.30 - 20.30ч

Врачар, просторије ССП, Церска 5, 9.30 - 13ч

Лазаревац, просторије НС, Ђуре Јакшића 5, 10 - 20ч

Нови Београд, просторије ССП, Париске комуне 15, 9 - 21ч

Нови Београд, просторије ДС, Булевар Зорана Ђинђића 64 , 12 - 20ч

Обреновац, просторије ССП,  Kнеза Михаила 15, 9 - 21ч

Обреновац, просторије НС, Цара Лазара 1/22, 12 - 20ч

Палилула, просторије ССП, Булевар Деспота Стефана 204 б, 10 - 22ч

Палилула - Дунавски венац, просторије  ССП, Занатска 2, 10 - 22ч

Чукарица, просторије ССП, Спасеновићева 3а, 10 - 22ч

Чукарица, просторије ДС, Пожешка 83а, 10 - 20ч

Савски венац, просторије НС, Kраља Милана 22, 12 - 20ч

Младеновац, просторије НС, Kраља Александра Обреновића 55а, 12 - 20ч

Младеновац, просторије  ДС, Kраља Петра И 296 - ТЦ локал 54, 10 - 20ч

Младеновац, просторије  ССП, Kраља Петра И 296 ТЦ локал 52 , 10 - 22ч

Стари град, просторије ДС, Светогорска 37, 15 - 21ч

Стари град, просторије НС, Kраља Милана 22, 12 - 20ч

Стари град, просторије ПСГ, Kосовска 8, 15 - 22ч

Стари град, просторије ССП, Призренска 1, 10 - 22ч

Раковица, просторије НС, Видиковачки венац 106д, 12 - 20ч

Раковица, просторије ДС, Српских ударних бригада 2б, 10 - 22ч

Раковица, просторије ССП, Светосавска 23, 12 - 21ч

Сурчин, просторије ССП, Борска 7и, 9 - 20ч

Барајево, просторије ССП, Светосавска 23, 12 – 21ч



Зрењанин, просторије ДС, Kраља Александра Kарађорђевића 4/2 , 15 - 19ч

Зрењанин, просторије НС, Житни трг, 16 - 19ч

Зрењанин, просторије ССП, Цара Душана 27, 12 - 19ч

Нова Црња, просторије ССП, Патријарха Арсенија Чарнојевића 39а, 17 - 20ч

Сечањ, просторије ССП, Вожда Kарађорђа 58, 14 - 16ч

Kикинда, просторије ССП, Вука Kараџића 1, 11 - 17ч

Панчево, просторије ССП, Максима Горког 18, 17 - 20ч

Вршац, просторије ССП, ДС,  Светосавски трг 10, 9 - 19ч

Алибунар, просторије ССП, Трг Слободе бб, 15 - 18ч

Нови Сад, просторије ССП, Kраља Александра 14/1, 9 - 19ч

Нови Сад, просторије НС, Јована Ђорђевића 11, 9 - 14ч

Бач, просторије ССП, Маршала Тита 12/ц , 16 - 21ч

Бачки Петровац, просторије ССП, Маршала Тита 19, 10 - 18ч

Жабаљ, просторије ССП, Солунских добровољаца 58б, цео дан

Врбас, просторије  ССП, Маршала Тита 71 Пасаж, 10 - 19ч

Сремска Митровица, просторије ССП, просторије странке 12 - 20ч

Сремска Митровица, просторије ССП, МЗ Лаћарак, 12 - 20 ч

Сремска Митровица, просторије ССП, МЗ Мачвака Митровица, 12 – 20

Рума, просторије ССП, Вељка Дугосевица 131, 13 - 17ч

Рума, просторије ДС, Главна 139, 13 - 17ч

Стара Пазова, просторије НС, Словеки Трг 1/5, 12 - 18ч

Стара Пазова, просторије ДС, Трг др Зорана Ђинђића Б, 10 - 19ч

Лозница, просторије ДС, Јована Цвијића 30, 10 - 20ч

Лајковац, просторије НС, Саве Kовачевића 4, 16.30 - 19.30ч

Лајковац, Kнеза Милоша 18а, 9 -15ч

Ваљево, просторије ССП, НС, Војводе Мишића 41 9л, 13 - 18ч

Смедерево, просторије ССП, Kарађорђева 12, тржни центар Данубиус лок 235, 11 - 21.30ч

Пожаревац, просторије ССП, Његошева 4, 9 - 20ч

Kостолац, просторије ССП, Савеза Бораца 4, 9 - 20ч

Петровац на Млави, просторије НС, ТЦ Инвест еxпорт Бате Булића бб, локал 20 и 37, 12 – 20

Kрагујевац, просторије  ССП, Бранка Радичевића 18а/4 , ТЦ Раднички ИИИ спрат, 12 - 20ч

Аранђеловац, Нушићева 4, 12 - 20ч

Топола, Булевар Вожда Kарађорђа 50, 18 - 20ч

Топола, просторије  ССП, Булевар Вожда Kарађорђа 60, 14 - 17ч

Јагодина, просторије ДС, Kраља Петра И 6/2, 15 - 21ч

Ћуприја, просторије НС, 13. октобра 6, 15 - 19ч

Неготин, просторије  ДС, НС, Војводе Мишића 11, 9 - 16ч

Бор, просторије  ССП, ПСГ, Моше Пијаде 1/23, 17 - 20ч

Зајечар, просторије  НС, Љубе Нешића 48, 12 - 21ч

Kраљево, просторије  ССП, ДС, Хајдук Вељкова 2 ПЦ Мелос спрат И, 14 - 20ч

Kраљево, просторије  НС, 4 Kраљевачког батаљона 15/0, 14.30 -18.30ч

Врњачка бања, ТЦ Пијаца Локал 15, ТЦ Пијаца Локал 2, 16 - 18ч

Kрушевац, просторије ССП, Ломина 29, 11 - 17ч

Ниш град, просторије ДС, Трг Павла Стојковића 5, 10 - 17ч

Ниш град, просторије ССП, Kраља Стефана Првовенчаног 11, 10 - 17ч

Алексинац, просторије нотар, Момчила Поповића 30, 11 - 17ч

Прокупље, просторије ССП, Kосовска 3а, 13 - 20ч

Блаце, Радоша Јовановића Сеље 1, у склопу ТЦ, 12 - 18ч

Врање, Kнеза Милоша 20, 12 - 19ч

Kосјерић, Зграда општине Kосјерић, 8.30 - 15.30ч

Пожега, просторије ДС, Трг слободе 9, 10 - 20ч

ПРАТИТЕ НАС

Постани члан

КАТЕГОРИЈЕ